Itališkos ‘AEXTRA20’ : 20 mm storio betoninės plytelės lauko grindims, takams, terasoms, baseinams,…

‘Ceramiche Caesar’ – Italija
‘Aextra20’
susideda iš vientisų betoninių plokščių, kvadratinės ir stačiakampės formos 20 mm storio ir įvairių dydžių, su neslidžia paviršiaus apdaila.
Dėl didelio atsparumo Cezario betoninės ir keraminės plokštės, tai galimybė rinktis iš keturių skirtingų montavimo sistemų. Aextra20 yra puikus sprendimas, bet kokioms lauko grindims, takams, terasoms, baseinų prieigoms, laiptams, parkingams. Platus spalvų asortimentas leidžia patenkinti bet kokius planavimo ir fantazijos poreikius Jūsų kieme.
Naudajama privačiuose, viešiuose objektuose.
Katalogas 2017 / Kainynas 2017 , kainos nurodytos su pristatymu iš Italijos į bet kurį Lietuvos miestą ( spausti ant paveiksliuko)


 

Ispanų gamintojo Gres de Aragon klinkerio plytelės lauko grindims, takams, terasoms, baseinams,….
Gres Aragón, siūlanti kokybę ir aptarnavimą daugiau nei penkiasdešimt metų.

Mes esame viena iš pirmaujančių ekstruduotų plytelių (klinkerių) gamintojų pasaulyje. Mūsų gamybos pajėgumas 10 000 m2 per dieną ir daugiau nei 1000 nuorodų kataloge, daugiausia iš specialių plytelių, leidžia mums tapti vienu iš didžiausių pasaulyje šio tipo produktų gamintojų.

Mes tiekiame platų išskirtinių grindų plytelių dizainą. Be to, mūsų techninės pramonės ir vandens įrenginių skyrius apima produktus, kurie yra ypač atsparūs cheminėms medžiagoms, ir siūlo išskirtines specifikacijas, kurių visada reikalauja šie specializuotos kokybės  gaminiai.
Gres Aragón gamybos procesuose naudoja geriausias natūralias medžiagas: aukščiausios kokybės žaliavos, kurios 24 valandas išlaiko esant aukštesnei nei 1300 ºC temperatūrai, kad susidarytų itin griežtos visiškai glazūruotos plytelės, kurios pasižymi išskirtinėmis techninėmis savybėmis.
Dėl šios priežasties mūsų produktus renkasi geriausi architektai lauko ir didelės lankomumo srityse, pavyzdžiui, prekybos centrai, restoranai, visuomeninės paskirties pastatai ir sporto centrai.
Mes tiekiame platų asortimentą įvairių tonų, taip pat specialių plytelių, sukurtų, kad būtų galima spręsti bet kokio pobūdžio konstrukcijų situacijas tiek vertikalių, tiek horizontalių paviršių dėka jų išskirtinių savybių, mūsų ekstruzinio plytelių gamybos proceso rezultatų. . Konkrečios procedūros yra susijusios su naudojamų žaliavų kokybe, molio formavimu ir aukšta degimo temperatūra, užtikrinanti atsparų ir nesusijusią gaminių tvrtumą.

„Gres Aragón“ yra įsipareigojusi pasiūlyti savo klientams diferencijuotą paslaugą, pagrįstą aukščiausios kokybės produktais, greitomis pristatymo datomis.

„Gres Aragón“ yra įsipareigojusi nuolat tobulinti savo gamybos procesus ir produktus, kad būtų užtikrintas didesnis klientų pasitenkinimas. Jie taip pat žino aplinką, kad mes naudodajame integruotą aplinkos ir kokybės kontrolės valdymo sistemą, sertifikuota kaip atitinkanti ISO 9001 ir ISO 14001 standartus.


 

Greitas pristatymas

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje

Saugus atsiskaitymas

Įsigykite prekes saugiai ir greitai

Kokybė ir garantija

Siūlome tik patikimų gamintojų prekes

Apsisprendėte? Susisiekite jau šiandien!

Jūs jau žinote apie mus, tad leiskite padėti Jums. Atliksime tinkamai visus Jūsų patikėtus darbus!
Susisiekti dabar

Dirbame

Visoje Lietuvoje

Telefonas:

+370 (676) 76862