Itališkos ‘AEXTRA20’ : 20 mm storio porceliano plytelės lauko grindims, takams, terasoms, baseinams,…

‘Ceramiche Caesar’ – Italija
‘Aextra20’
susideda iš vientisų porcelianinių betoninių plokščių, kvadratinės ir stačiakampės formos 20 mm storio ir įvairių dydžių, su neslidžia paviršiaus apdaila.
Dėl didelio atsparumo Cezario porceliano keraminės plokštės ir galimybė rinktis iš keturių skirtingų montavimo sistemų. Aextra20 yra puikus sprendimas, bet kokiams lauko grindims, takams, terasoms, baseinų prieigoms, laiptams. Platus spalvų asortimentas leidžia patenkinti bet kokius planavimo ir fantazijos poreikius.


 

Ispaniškos ‘UNDEFASA’ plytelės

‘Undefasa’ – Ispanija (esam atstovas Lietuvoje)
DIZAINO KOKYBĖ
‘UNDEFASA’ gamintojas nuolatos palaiko ryšius su naujausiomis tendencijomis interjero dizaino ir šiuolaikinės architektūros pasaulyje ir garantuoja klientams įvairius produktus pagal dabartinį skonį ir stilių, bei – sukurti esamus poreikius atitinkančius techninius sprendimus.

GAMYBOS KOKYBĖ
UNDEFASA suprojektuotos ir pagamintos keramikos kolekcijos atitinka aukščiausius keramikos pramonės kokybės standartus ir iš esmės atitinka skirtingus naudojimo būdus, kuriuos jie sukūrė: nuo gyvenamųjų namų iki komercinių ir viešųjų erdvių.
Produktai puikūs dėl jo didelio universalumo, kokybiško ir techniškai reaguojančio į aukštus besikeičiančios rinkos poreikius.

INOVACIJOS KOKYBĖ
Naujovės įvairiuose gamybos proceso etapuose buvo pastovus UNDEFASA istorinės raidos veiksnys. Tiesą sakant, ji buvo viena iš pirmaujančių Ispanijos keramikos sektoriaus bendrovių, pristatydama „Inkjet“ technologiją, kuri yra pagrindinis evoliucinis žingsnis, nes šios skaitmeninės technologijos suteikia mūsų keramikos kolekcijoms galimybę gaminti daugybę skirtingų detalių ir aukštos raiškos dizaino plyteles, o tai neabejotinai skatina jų estetinę vertę. Tai taip pat suteikia mums galimybę gaminti drąsesnius dizainus, taip pat netaisyklingus paviršius.
Tai puikus pasirinkimas Jūsų interjerui su ‘UNDEFASA’ plytelėmis.


 

Greitas pristatymas

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje

Saugus atsiskaitymas

Įsigykite prekes saugiai ir greitai

Kokybė ir garantija

Siūlome tik patikimų gamintojų prekes

Apsisprendėte? Susisiekite jau šiandien!

Jūs jau žinote apie mus, tad leiskite padėti Jums. Atliksime tinkamai visus Jūsų patikėtus darbus!
Susisiekti dabar

Dirbame

Visoje Lietuvoje

Telefonas:

+370 (676) 76862