Betoniniai baseinai yra patys tvirčiausi ir ilgaamžiškiausi nei kitų tipų baseinai, tačiau jų įrengimas reikalauja daugiau darbo ir laiko sąnaudų. Tvirta konstrukcija ir atlikti kokybiški baseino įrengimo darbai leis mėgautis vandens pramogomis daugiau nei pusšimtį metų. Specialistų jau nestebina toks ilgas betoninio baseino funkcionavimas, tad jo užteks ne tik Jums, bet ir Jūsų anūkams.

Įsirengiant betoninį baseiną suteikiama visiška laisvė dizaino sprendimams. Galima pasirinkti formą nuo tradicinės iki Jūsų sugalvotos, taip pat galima įkomponuoti baseiną į bet kokią erdvę. Betoninio baseino privalumas nuo kitų baseinų rūšių yra tas, kad net ir atlikus visus montavimo darbus, galimi ir tolimesni rekonstravimo darbai t.y. baseino išplėtimas ir atnaujinimas.

Betoninio baseino darbai vykdomi keliais etapais:

  1. 1. Įrengiamas drenažas, kad būtų apsauga nuo gruntinių vandenų poveikio.
  2. 2. Paruošiamas pagrindas: pilamas skaldos ir smėlio sluoksnis. Baseino dugnas ir sienos turi būti apšiltinti putoplastu ir sutvirtinti armavimo tinklu bei juostomis.
  3. 3. Į klojinį ar „termo“ blokelius sumontuojamos visos reikalingos detalės: vandens surinktuvas purkštukai, šviestuvai, taip pat masažui skirtos detalės. Jeigu baseinas persipilantis, visu perimetru paruošiamas latakas vandens nutekėjimui.
  4. 4. Atliekami betonavimo darbai.
  5. 5. Baseino dekoravimas – pagal pasirinktą technologiją ir spalvų gamą, galima rinktis plyteles, mozaiką ar specialią hidroizoliacinę dangą.

Greitas pristatymas

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje

Saugus atsiskaitymas

Įsigykite prekes saugiai ir greitai

Kokybė ir garantija

Siūlome tik patikimų gamintojų prekes

Apsisprendėte? Susisiekite jau šiandien!

Jūs jau žinote apie mus, tad leiskite padėti Jums. Atliksime tinkamai visus Jūsų patikėtus darbus!
Susisiekti dabar

Dirbame

Visoje Lietuvoje

Telefonas:

+370 (676) 76862