Baseinų įrengimas

Jūsų vandens pramogomis rūpinamės jau daugiau kaip 10 metų!

Norite įsirengti baseiną, bet nežinote, nuo ko pradėti? Mūsų konsultantai, atsižvelgę į Jūsų poreikius, patars, kokio tipo baseiną įsirengti. Pirmiausia, Jums reikia numatyti baseino įrengimo vietą: lauke ar viduje. Po to galima rinktis, kokio tipo baseino norėsite – įleidžiamo ar antžeminio, plastikinio ar betoninio, karkasinio ar stiklo pluošto. Aptarsime skirtingus baseinų įrengimo būdus, jų privalumus ir trūkumus.

Pasiūla tikrai atitiks kiekvieno norus, tačiau ką daryti, jei norite unikalaus baseino? Tai yra įmanoma. Pagal jūsų norus bei vaizduotę galima improvizuoti ir įrengti puikų baseiną, kuris džiugins jus ne vienerius metus. Jums tereikia pasirinkti, kokio tipo baseino norite.

Baseinų tipų įvairovė leidžia pasirinkti kiekvienam pagal investicines galimybes ir poreikius. Visą tai įvertinus, mes Jums padėsime apsispręsti, kuris variantas yra geriausias jūsų atveju. Patarsime visais baseinų gamybos ir įrengimo klausimais

Mūsų atliktus darbus rasite apsilankę Galerija.

Pirčių įrengimas

Visų tipų pirčių įrengimas privačiuose ir viešuose objektuose
Įrenginėjame garines ‘turkiškas’, ‘suomiškas’ – saunas, rusiškas garines, kombinuotas, hamamus, dūmines, infra spindulų pirtis visoje Lietuvoje ir Europoje.
Mūsų atliktus darbus rasite apsilankę ‘Galerija’.

Greitas pristatymas

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje

Saugus atsiskaitymas

Įsigykite prekes saugiai ir greitai

Kokybė ir garantija

Siūlome tik patikimų gamintojų prekes

Apsisprendėte? Susisiekite jau šiandien!

Jūs jau žinote apie mus, tad leiskite padėti Jums. Atliksime tinkamai visus Jūsų patikėtus darbus!
Susisiekti dabar

Dirbame

Visoje Lietuvoje

Telefonas:

+370 (676) 76862