Apželdinimas ir projektavimas

Aplinkos tvarkymas ir paruošimas apželdinimo darbams

Aplinkos tvarkymas ar apželdinimas yra paprasčiausiai suvokiamas bei daugiausia apimantis terminas sodybų, namų aplinkos sutvarkymo srityje.
Pradedant sodo/sklypo apželdinimą reikia atkreipti dėmesį į tris svarbius dalykus:
1. Pirmiausia, Jums reikia išsiaiškinti, ko Jūs norite iš savo sodo ir kokia planuojama jo paskirtis. Bus daug lengviau jei sudarysite sąrašą objektų, kuriuos norėtumėte matyti savo sklype (terasa, veja, fontanas, rožės ir pan.), taip pat, svarbu gerai apgalvoti, kas ir kokiais tikslais dažniausiai naudosis teritorija (vaikams žaisti, suaugusiems poilsiauti ir pan.).
2. Vėliau, reikia suprasti patį apželdinimo planavimo procesą.
3. Galiausiai – sklypo erdvinių struktūrų išdėstymas tuščiame teritorijos plane. Sudėliojus elementus (medžius, takelius, akcentus), kurių dėka sklypas įgauna struktūrinį pavidalą, formos savaime sukuria lengvus, ramius perėjimus, o elementai vizualiai paveikia ir įsiskverbia į sklypo/sodo estetiką.

Sklypo apželdinimas/aplinkos projektavimas turi susilieti su jau esamais elementais, apgaubti esančius pastatus ir kitus teritorijos objektus. Jis taip pat turėtų parodyti kokybę, kurios pagrindiniai rodikliai – paprastumas ir harmonija, leidžiantys suformuoti gerus pagrindus sklypo apželdinimui/aplinkos projektavimui.

Greitas pristatymas

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje

Saugus atsiskaitymas

Įsigykite prekes saugiai ir greitai

Kokybė ir garantija

Siūlome tik patikimų gamintojų prekes

Apsisprendėte? Susisiekite jau šiandien!

Jūs jau žinote apie mus, tad leiskite padėti Jums. Atliksime tinkamai visus Jūsų patikėtus darbus!
Susisiekti dabar

Dirbame

Visoje Lietuvoje

Telefonas:

+370 (676) 76862